Як правильно обрати системи відеоспостереження?

Кожен день з новин ми дізнаємося про різні неприємні події, пов'язані з пограбуванням квартир і будинків. "Добре, що це сталося не зі мною" - думаємо ми, але в той же час переживаємо, що одного разу неприємності стануться і з нами. Адже від цього ніхто не застрахований. Звичайно ж, трапитися може всяке. Але ви навряд чи постраждаєте від зловмисників, якщо забезпечите надійний захист вашого житла. І допоможуть вам у цьому системи відеоспостереження.

Системи відеоспостереження складаються з відеокамер, відеореєстратора і монітора. Відеореєстратор записує зображення з камер, зберігає їх і передає через інтернет в будь-яку точку світу. Навіть перебуваючи на іншому кінці світу, ви зможете контролювати, що відбувається у вас вдома. Системи відеоспостереження встановлюються як всередині приміщень, так і зовні. Вони можуть мати різні конструктивні особливості. Наприклад, деякі камери передають чорно-біле зображення, деякі - кольорове.

Що врахувати перед установкою систем відеоспостереження?

Для того, щоб система безпеки була ефективною, потрібно скласти план квартири або будинку, відзначити зони огляду камер. Це допоможе визначити потрібну кількість камер, їх розташування, схему прокладки кабелю від відеореєстратора до відеокамер. Їх вам знадобиться кілька - камера спостереження за центральним входом, воротами для в'їзду на територію і гаражем. Також можна встановити відеоспостереження за дитячим майданчиком і басейном.

Важливими характеристиками відеокамери є кут огляду і здатність передавати зображення в темний час доби. Але краще не економити, встановивши одну камеру з великим кутом огляду замість декількох. Адже, чим ширший кут огляду, тим меншим буде об'єкт спостереження і, в разі чого, ви не зможете розглянути зловмисника.

Другий важливий фактор - можливість передавати зображення вночі. Деяким камерам потрібне мінімальне освітлення, деякі чудово працюють в темряві завдяки світлочутливій матриці. Звичайно ж, коштують такі камери дорожче за звичайні.

Замовити системи відеоспостереження ви можете, звернувшись в нашу компанію. У нас дуже вигідні ціни на обладнання та монтаж. Працюючи з 2009 року, ми реалізували безліч проектів аналогового так і IP відеоспостереження. Ми забезпечимо вашу безпеку і спокій!