Як забезпечити відеоспостереження в сільській місцевості?

Забезпечення безпеки на фермах - актуальне питання в наш час, адже злочинність в сільській місцевості значно зросла в зв'язку з економічною кризою. Віддаленість, а часто і повна ізольованість фермерських господарств вимагає особливого підходу до безпеки. Справжнім порятунком у цьому випадку стає установка систем відеоспостереження.

Традиційні системи відеоспостереження, які використовуються в міській місцевості, не дуже корисні в сільській. Адже об'єкти в основному розкидані на величезній території. А в особливих випадках немає навіть можливості підвести електроживлення. Деякі справляються з проблемою за допомогою установки на своїх тракторах систем GPS-трекінгу. Це пристрої для прийому і передачі даних, які використовують GPS для точного визначення місцезнаходження об'єкта. Крім того, широко використовується віддалене спостереження за господарством.

Найефективніше відеоспостереження для сільської місцевості

У наш час з'явилися дуже ефективні рішення, які орієнтовані головним чином на власників фермерських господарств. Крім основної функції, вони вирішують також багато виробничі завдання, наприклад, забезпечують контроль рівня води в поїлки для тварин.

Один з найпростіших варіантів реалізації системи є комплекс сигналізації на базі GSM-телефонії. Він забезпечує передачу сигналів зміни стану детекторів на кілька мобільних телефонів, які вказані користувачем. Застосовуючи інтернет-з'єднання пакетної передачі даних GPRS, можна використовувати відеоверифікацію тривог. Інфрачервоне підсвічування забезпечує роботу в нічний час.

Наша компанія здійснює монтаж відеоспостереження в сільській місцевості і готова запропонувати вам сучасні рішення проблеми безпеки. У нас працюють фахівці, які знають свою справу і виконують роботи на високому професійному рівні. На проектування та встановлення відеоспостереження ми маємо дозвільні документи, ліцензії та сертифікати.

Співпраця з нами здійснюється наступним чином. Спочатку наш фахівець виїжджає до вас на об'єкт, розробляється робочий план і кошторис. Після внесення вами оплати здійснюється закупівля обладнання і монтаж відеоспостереження. Після обов'язкового тестування роботи здаються клієнту.

Щоб отримати вигідну ціну на обладнання та монтаж, зв'яжіться з нами вже зараз за контактними телефонами або залиште заявку на сайті.