Відеоспостереження через Інтернет - кращий спосіб віддаленого контролю за об'єктом

Система безпеки - одне з поширених словосполучень у сучасному світі, без якого важко уявити повноцінне функціонування не тільки маленького підприємства, але і цілих країн, і навіть континентів. Адже в нинішньому столітті існує безліч факторів, що представляють реальну загрозу для суспільства. Сучасні технології, які постійно йдуть в ногу з часом, здатні в переважній більшості випадків зменшити ймовірність ситуацій, коли є загроза безпеці певного об'єкта.

Найефективніший спосіб - наявність системи відеоспостереження, яка дозволяє охоплювати будь-яку територію і відображати дані з камер на комп'ютері. Але не завжди є можливість стежити за тим, що відбувається безпосередньо на місці. Чи є альтернатива? Відповідь буде позитивною. Зараз цілком реально віддалено спостерігати за тим, що відбувається на об'єкті. Пропонуємо вам опцію відеоспостереження через Інтернет.

Основні переваги:

- можливість контролю об'єкта віддалено;

- просте підключення;

- можливість доступу з різних гаджетів;

- простота використання;

- можливість перегляду як в режимі реального часу, так і в записі;

- невелика вартість користування Інтернетом.

Існують різні способи відеоспостереження через Інтернет:

1) За допомогою ІР-камери, яка передає зображення через глобальну мережу. Її основна перевага полягає в надійній і безперебійній роботі, оскільки не потребує додаткового обладнання. Також ІР-камера може відображати картинку в цифровому форматі, що дає можливість інтеграції з комп'ютерними пристроями. Хоча для цього не потрібно з'єднуватися через USB-порт, як звичайна камера. По суті, це окремий комп'ютерний пристрій, який підключається безпосередньо до Інтернету або локальної мережі.

2) За допомогою відеореєстратора або спеціальних комп'ютерних плат відеоспостереження. Це спеціальні пристрої з портом для підключення до Інтернету, призначені для запису. Необхідні певні особливі налаштування, щоб приєднатися до мережі, після чого зображення буде передаватися на комп'ютер або ноутбук. Дані також можна записати на різні переносні USB-накопичувачі або DVD-диски.

Для того, щоб була можливість відеоспостереження через Інтернет, потрібно мати доступ в мережу, будь-яке зручне для вас підключення (дротове, бездротове) зі статичним IP. Чим вища швидкість Інтернету, тим більше камер можна оглядати одночасно, тому потрібно враховувати, який у вас провайдер і тариф.

Якщо ваш ритм життя не дозволяє надовго локалізуватися на місці, але існує необхідність переглядати дані, які транслюватиме система відеоспостереження з будь-якої точки планети, тоді варто звернутися до нас. Ми гарантуємо професійну установку відеоспостереження, а також можливість віддаленого контролю вашого об'єкта (підприємства, офісу, квартири, дачі та інших). Зверніться до нас і ви отримаєте хорошу якість за доступними цінами. Відеоспостереження через Інтернет - це сучасне рішення проблеми віддаленого контролю за об'єктом, приклавши мінімум зусиль і технічних вимог, та отримавши максимум зручності і простоту використання.